تبلیغات
فرهنگ جهاد و شهادت - سالگرد حسین خرازی؛‌ فرمانده لشگر 14 امام حسین (ع)
" ـ اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً "

فاصله خاکریز ما و عراقی ها خیلی کم است؛ فقط چند متر. دراز کشیده ایم پشت خاکریز. هوا ابری است و گرم. نفسم بند آمده. صدای موتور حاجی می آید. بچه ها را کنار می زند و می آید سمت من. می پرسد " آن جا چه خبره ؟ منتظره چی هستین ؟ " می گویم " گیر کرده یم حاجی. لا مصب دوشکاش یه لحظه خاموش نمی شه که. نیگا کنید اون جا رو." جنازه ی چند تا از بچه ها افتاده لب خاکریز. می گویم " می خواستن خاموشش کنن ." نگاهم می کند. می رود طرف خاکریز. یک نارنجک بر می دارد،‌ ضامن نارنجک را می گذارد روی فانسقه اش، صاف می کند. با دندانش ضامن را می کشد، ‌می دود لب خاکریز. اول صدای انفجار می آید بعد صدای حاج حسن. داد می زند " بچه ها بیایین." جان می گیریم انگار. می دویم لب خاکریز و دوشکاچی عراقی فرار می کند. حاج حسین آن پایین ایستاده. می خندد. این طوری می جنگند.

فاصله ی ما با تهدیدات و تحریم های دشمن خیلی کم است شاید فقط چند دقیقه طول می کشد که یک تحریم و تهدید شکل می گیرد. ایستاده ایم و در مقابل دشمنان قد علم کرده ایم تا بگوییم تا آخرین قطره خون مدافع ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم. وقتی رهبر عزیزمان امر به راهپیمایی می کنند مردم لبیک گویان به سوی خیابان ها می روند و نشان می دهند که رهبرشان،‌ مولایشان و مقتدایشان را دوست دارند. شهدای فرمانده رهبر عده ای از بسیجیانی بودند که با اقتدار فرماندهی کردند. اینک مولایمان سید علی خامنه ای فرمانده ی کل قوا، رهبر مسلمانان جهان، مردم کشورمان را به وحدت و دفاع از انقلاب و آرمان های نظام اسلامی دعوت کرده اند. پس چشمانمان را باز کنیم وگوش هایمان را شنواتر کنیم تا صدای رهبرمان را با گوش جسم نه با گوش دل بشنویم.

جانمان به فدای رهبر عزیزمان ...

ایستاده ایم تا اخرین قطره خون ...

طبقه بندی: یاحسین فرماندهی از آن توست (شهدای فرمانده)،  تفحص سیره شهدا (خاطرات شهدا)،  تخریب چی(تلنگرها)، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : سه شنبه 8 اسفند 1391 | توسط : خادم الشهداء | نظرات()